Sjećanje na poginulog branitelja Ivicu Rilovića

U srijedu, 2.listopada u suradnji sa društvom Naša djeca Gruda smo položili cvijeće i odali počast prvom palom branitelju Konavala Ivici Riloviću. Učenici petih razreda su posjetili spomen obilježje na mjestu njegove pogibije u Karasovićima. Sjećanje na našeg branitelja Ivicu Rilovića je sjećanje na sve naše hrvatske branitelje. Zahvaljujući njima mi se danas slobodno krećemo ovim prostorima i imamo svoju državu Hrvatsku. Njihova stradanja nas opominju da ovu krvavo stečenu slobodu duboko cijenimo i čuvamo. Nećemo ih nikada zaboraviti. Hvala im!

objavio: Administrator   datum: 3. 10. 2013.