Odlazak u kino

U četvrtak, 14.studenog  učenici nižih razreda naše škole su sa svojim učiteljicama išli u Dubrovnik gledati film Šegrt Hlapić, prema istoimenom romanu Ivane Brlić- Mažuranić koji je po prvi put promoviran u hrvatskim kinima. Ekranizacija tog književnog klasika za djecu, film »Šegrt Hlapić« Silvija Petranovića je jedan od niza događaja kojima se ove godine obilježava stota obljetnica objavljivanja romana Ivane Brlić-Mažuranić »Čudnovate zgode šegrta Hlapića«. Film je pod preporukom Ministarstva znanosti , obrazovanja i sporta te Agencije za odgoj i obrazovanje. Učenici su se lijepo proveli i vratili na Grudu puni dojmova.

objavio: Administrator   datum: 15. 11. 2013.