Rezultati natjecanja na Hrvatskom katoličkom radiju

Kao što smo i najavili, u srijedu, 20.studenog u 11.00 održan je kviz "Pametna pitanja za pametne glave" za učenike 6. razreda u organizaciji Hrvatskog katoličkog radija i to u poznavanju Biblije, vjeronaučnog i općeg gradiva iz područja povijesti, zemljopisa i književnosti. Kviz je emitiran izravno u eter. Naša škola natjecala se protiv OŠ Eugena Kvaternika iz Velike Gorice.  Ekipu naše škole činili su Marijana Bušković, Petra Mazavac i Ivan Miloglav. Pripremao ih je vjeroučitelj Danijel Holeš. Naša ekipa je  pokazala znanje, snalažljivost, brzinu, poznavanje i prožimanje gradiva. Pobijedili su sa rezultatom 16:11. Ovom pobjedom ulaze u drugi krug natjecanja.

Čestitamo im i želimo puno uspjeha i ubuduće!!!yescheeky

objavio: Administrator   datum: 20. 11. 2013.