Izlet učenika 3. i 4. razreda

U srijedu, 21. svibnja učenici 3. i 4. razreda išli su na poludnevni izlet u Ston i Trsteno. Uz pratnju vodiča ugodno su šetali solanom u Stonu. Saznali su kako se radi sol, vidjeli bazene, vagone i skladišta za sol (koju su neki čak i kušali). U Trstenom su uživali u pješačenju kroz arboretum. Puno novosti i zanimljivosti čuli su od samog upravitelja. Svi su se divili zlatnim ribicama u ribnjaku, a neki su čak i šapnuli im želju. Uz pjesmu, sladoled, ugodno druženje i vožnju postali su bogatiji znanjem o svojoj prelijepoj županiji. Više o tome u foto-galeriji.

objavio: Administrator   datum: 23. 5. 2014.