Lutkarska predstava učenika nižih razreda "Bus ruzmarina"

U četvrtak, 29. svibnja u Domu kulture na Grudi učenici nižih razreda prikazali su lutkarsku predstavu „Bus ruzmarina“. Tijekom školske godine proučavali su i istraživali o konavoskoj tradiciji te su kroz predstavu željeli prikazati naučeno. Tako su uz dramatizaciju konavoske legende pokazali i znanje o konavoskoj zdravici i svadbenoj pjesmi.  Osim teksta sve nazočne oduševile su i prekrasne lutke koje su izrađene u sklopu školskog programa.  Ovi marljivi i kreativni mali glumci su pokazali da vole lutkarski način izražavanja i da uživaju u tom obliku rada. Njihovu lutkarsku predstavu ćemo ponovo vidjeti na Dan škole.

objavio: Administrator   datum: 30. 5. 2014.