Obilježen Međunarodni dan volontera

U organizaciji Volonterskog centra Dubrovnik učenici 4. razreda OŠ Gruda su obilježili Međunarodni dan volontera 5. prosinca. Učenici su kroz izradu blagdanskih čestitki pokazali svoju kreativnost i želju za darivanjem. S učiteljicama i voditeljicama akcije učenici su podijelili svoje mišljenje o volontiranju, volonterima i potrebi za pomaganjem. Dječje radove škola će uputiti onima koje je najvažnije razveseliti i darivati.Volonterske akcije sa osnovnoškolcima provode se u sklopu projekta Volonternica - stvarajmo svoje prilike. Projekt financira Ministarstvo socijalne politike i mladih, a sufinancira Grad Dubrovnik.

objavio: Administrator   datum: 8. 12. 2014.