Radost Božića

Pred nama su božićni blagdani. Božić je blagdan obitelji, okupljanja i darivanja. Kao što nam je Papa Franjo rekao Božić nije samo slavlje i darivanje poklona, Božić je susret u kojem se svi trebamo naći otvorena srca. To je vrijeme kad se trebamo sjetiti onih koji su ponekad zaboravljeni. Vrijeme u kojem živimo je izuzetno teško jer sve manje imamo vremena jedni za druge. Radost Božića osjeća se ovih dana i u našoj školi kroz različite aktivnosti: božićne radionice, program za sv. Nikolu, Božićnu priredbu i humanitarne akcije. Zahvaljujemo roditeljima i svima koji su nas podržali u našim aktivnostima.

U petak, 19. prosinca je održana školska Božićna priredba naših učenika. Kroz pjesmu, ples i igrokaze učenici su prenijeli dio božićna čarolije na nas. Srca ispunjenih toplinom i s osmijesima na licima, učenici, učitelji i roditelji ispratili su još jednu božićnu priredbu. Više o tome u fotogaleriji.

objavio: Administrator   datum: 22. 12. 2014.