Izlet učenika 3. i 4. razreda

U srijedu, 20. svibnja učenici 3. i 4. razreda išli su na jednodnevni izlet na Pelješac. U Stonu su posjetili zidine, lapidarij i razgledavali srednjovjekovni gradić Ston. U Kuni Pelješkoj su obišli  Franjevački samostan Gospe Delorite u sklopu kojeg se nalazi riznica umjetnina sa radovima slikara fra Ambroza Testena i fra Celestina Medovića. Na seoskom domaćinstvu Antunović su vidjeli farmu magaraca i kroz igru uživali u očuvanoj prirodi. Nakon ručka su krenuli za Potomje i posjetili vinariju Matuško. Uz pjesmu, sladoled i ugodno druženje naučili su dosta o svojoj prelijepoj županiji. Vratili su se na Grudu u kasnim popodnevnim satima.Više o tome u foto-galeriji.

objavio: Administrator   datum: 21. 5. 2015.