Vatrogasna vježba u našoj školi

Dubrovačko-neretvanska županija i JVP Konavle, u suradnji s Državnom upravom za zaštitu i spašavanje i ostalim žurnim službama s dubrovačkog područja, održali su 10 lipnja 2015. godine  u našoj školi vatrogasnu vježbu Gruda 2015. U vježbi su sudjelovala 23 vatrogasca, 3 medicinska tehničara, 6 vozila te šezdesetak učenika 7. i 8. razreda. Vatrogasci i ostale žurne službe su imale pune ruke posla. Nakon požara u kotlovnici uslijedila je evakuacija djece.  Vježba je upriličena u sklopu projekta HOLISTIC čiji je sastavni dio organizacija događaja kojima se podiže razina svjesti o prevenciji požara stanovnika različitih dobnih skupina pa tako i djece osnovnoškolske dobi.

objavio: Administrator   datum: 11. 6. 2015.