Terenska nastava učenika 2. razreda

Učenici drugog razreda naše škole su 23. rujna 2015. u sklopu Nastavnog plana i programa išli na provjeru plivanja u Plivački klub Jug u Dubrovniku. Trener plivanja provjerio je kako  učenici znaju plivati i ohrabrio ih u njihovim željama za bavljenjem ovim  sportom. Nekima je to bio prvi susret sa velikim bazenom gdje naši plivači i vaterpolisti osvajaju medalje. Drugi dio terenske nastave bio je posjet Luci Dubrovnik gdje su uz stručno vodstvo obišli luku, prošetali operativnom obalom i vidjeli različite brodove. Djeca su iz neposredne blizine vidjeli velike putničke brodove kojima brojni turisti dolaze u Dubrovnik, razliku između trajekta i putničkog broda te repliku povijesnog  broda Tirena. Ovakav školski dan svima je bio zanimljiv i poučan. Vidi foto-galeriju.

objavio: Administrator   datum: 24. 9. 2015.