Obilježen Dječji tjedan u PŠ Pridvorje

Učenici PŠ Pridvorje obilježili su Dječji tjedan prigodnim aktivnostima. Jedan školski sat učenici i učiteljice su zamijenili uloge pa su učenici bili učitelji, a učiteljice su sjedile u školskoj klupi prisjećajući se dana kada su one bile djeca. Bilo je zabavno i zanimljivo ovo mijenjanje uloga, a učenici su shvatili kako i nije baš tako lako biti učitelj. Doktorica stomatolog Dijana Puljizević je, kako i svake godine, posjetila našu školu te pregledom svakom učeniku utvrdila koliko zubiju ima za popravak te svakog učenika prigodno darovala. Učenici koji imaju sve zube zdrave su: Ivan Mujo, Vlaho Mujo, Matija Slomović i Ines Obad. Bravo!

U sklopu Dječjeg tjedna i u suradnji s Društvom Naša djeca Gruda, crtanjem kredama u školskom dvorištu obilježili su ovu temu. Prema programu su svi razredi zajedno sudjelovali u čitanju i pričanju priča, a sve u sklopu Dječjeg tjedna. Lijepo su se zabavili, naučili ponešto novo i izigrali u gore navedenim aktivnostima. Lijepo je biti dijete! Više o tome na:

objavio: Administrator   datum: 7. 10. 2015.