Sudjelovali u projektu "Barjaci župa"

I naši učenici nižih razreda su sudjelovali u projektu „Barjaci župa“ Galerije mladih Umjetničke škole Luke Sorkočevića iz Dubrovnika. Pripremili su likovni rad na temu barjak matične župe koji sudjeluje u procesiji svetog Vlaha.  Projekt je osmišljen sa željom da se potakne kreativno izražavanje učenika razredne nastave na temu kulturnog nasljeđa njihovog kraja. Povjerenstvo u sastavu: učiteljica Anđelka Klobasa, Maro Krile, prof. i Davor Lucianović, prof. odabrat će najbolje radove koji će biti izloženi u Galeriji mladih (Marojice Kaboge 6, Dubrovnik) u razdoblju od 5.-15. veljače 2016. godine. Likovni radovi se nalaze u foto-galeriji.

objavio: Administrator   datum: 1. 2. 2016.