Zdravi doručak u PŠ Pridvorje

Učenici PŠ Pridvorje su na nesvakidašnji način odlučili se boriti protiv zime. Prema planu i programu predmeta Prirode i društva u nižim razredima uz zanimljivu power point prezentaciju ponovili su što sve spada u zdravu prehranu i kako u ove hladne zimske dane ojačati imunitet. Uz zajednicki  doručak, koji se sastojao od lovorskih naranača i čaja s domaćim  medom iz Mihanića,  uvidjeli su kako je zdravi doručak jako koristan i zabavan. Naučili su koju važnost za naš organizam imaju namirnice kao što su med i naranče. Uvidjeli su i važnost vitamina C i koliko nam isti pomaže da se tijelo izbori s gripom, prehladom i ostalim zimskim bolestima. Hvala roditeljima koji su ovu akciju podržali.

objavio: Administrator   datum: 5. 2. 2016.