Poludnevni izlet učenika 1. i 2. razreda

Dana 27. svibnja učenici 1. i 2. razreda naše škole imali su poludnevni izlet. Posjetili su vatrogasnu postaju na Zvekovici  gdje su imali predavanje o opasnostima prilikom požara, poplave i potrese.  Vatrogasci su im demonstrirali kako osloboditi unesrećenog iz vozila, kako ugasiti požar te kako se spustiti s krova zgrade. Nakon toga su učenici posjetili ilirsku gomilu u Mikulićima gdje je  gdin.Andrija Grgurin ispričao sve znane podatke o tom objektu. Na kraju izleta su bili u Moluntu gdje su se susreli s lokalnim ribarom Zdravkom Cvjetkovićem koji im  je ispričao sve o ribarskom životu. Imali su prilike vidjeti ribarski magazin, mreže i ostali pribor za ribanje. Bilo je jako veselo, zabavno i poučno. Više o tome u foto-galeriji.

objavio: Administrator   datum: 27. 5. 2016.