Prijave i upisi u srednje škole za šk. god. 2016./2017.

Danas, 27. lipnja 2016. u 12 sati su započele prijave obrazovnih programa u sustavu NISpuSŠ. Ogledne ljestvice poretka bit će vidljive od 22 sata. Cijeli postupak prijava detaljno je opisan u publikaciji "Prijave i upisi u srednje škole za školsku godinu 2016./2017.- Idemo u srednju". Prijave obrazovnih programa trajat će do 6. srpnja 2016. uz iznimku onih obrazovnih programa koji zahtijevaju dodatne provjere, a koji će se moći prijavljivati do 28. lipnja 2016. Konačne ljestvice poretka za sve programe bit će 11. srpnja. Više o upisima vidi u priloženim dokumentima (pod više).

objavio: Administrator   datum: 27. 6. 2016.