Projekt "Osiguranje prehrane djece u osnovnim školama u šk. god. 2016./2017."

Poštovani roditelji,

zaklada „Hrvatska za djecu“ za 2016. godinu odobrila je provedbu projekta „Osiguranje prehrane djece u osnovnim školama" u 9 hrvatskih županija za školsku godinu 2016./2017., među kojima je i Dubrovačko-neretvanska županija. Cilj projekta je pružanje financijske potpore osnivačima škola (županijama i gradovima) kako bi djeci koja dolaze iz obitelji, čiji prihod po članu kućanstva ne prelazi 2.660,80 kuna (što predstavlja 80% proračunske osnovice za 2016. godinu) omogućili besplatan obrok. Osnovna škola Gruda se prijavila za sudjelovanje u navedenom projektu. Iz tog razloga će Vas kontaktirati razrednici kako bi znali točan broj učenika koji udovoljavaju navedenom uvjetu te bi bili uključeni u projekt.

objavio: Administrator   datum: 5. 7. 2016.