Posjet Prometne policije prvašima OŠ Gruda

U srijedu, 21. rujna 2016. policijski službenici PU Dubrovačko-neretvanske održali su kratko predavanje o sigurnosti u prometu i važnim prometnim pravilima učenicima prvih razreda naše škole. Riječ je o akciji kojom policija na početku školske godine upozna učenike prvog razreda o važnosti sigurnosti u pometu, prezentira poželjno i ispravno ponašanje kao i posljedice nepridržavanja prometnih propisa. Učenici su pozorno slušali edukativno predavanje. Posebno su uživali noseći policijske rekvizite i sjedeći u policijskom vozilu. Osim edukativnih predavanja po školama, policija planira i pojačani nadzor cesta i pravilno parkiranje vozila u zonama škola. Više o tome u foto-galeriji.

objavio: Administrator   datum: 22. 9. 2016.