Terenska nastava učenika 3. i 4. razreda

U srijedu, 19. listopada 2016. učenici 3. i 4. razreda naše škole sudjelovali su na Dubrovnik film festivalu (DUFF) u kino Slobodi. Učenici su gledali kratke animirane filmove  koje su izradili djeca i mladi u dobi do 20 godina iz zemalja Mediterana. Nakon odgledanog animiranog filma učenici su ocijenili film ocjenama od 1 do 5 i tako pridonijeli u izboru najboljeg filma prema ocjeni „malih gledatelja“. Prije samog programa u kino Sloboda učenici su  prošetali starom gradskom jezgrom. Podijeljeni u dvije grupe posjetili su dva muzeja; Knežev dvor i Pomorski muzej. Obje grupe su imale priliku čuti mali dio bogate povijesti grada Dubrovnika. Više o tome u foto-galeriji.

objavio: Administrator   datum: 20. 10. 2016.