Županijsko natjecanje u čitanju naglas

U četvrtak, 3. studenoga u Saloči od zrcala Narodne knjižnice Dubrovnik održano je 4. županijsko natjecanje u čitanju naglas, kao dio projekta Mjesec hrvatske knjige 2016.

Na natjecanju je sudjelovalo 13 učenika od 3. do 8. razreda, iz ukupno  osam osnovnih škola od Grude do Janjine. Natjecatelji su bili podijeljeni u dvije kategorije i to: mlađi uzrast od 3. do 5. razreda i stariji uzrast od 6. do 8. razreda.

Ove godine, po prvi puta na poziv knjižničarke dječjeg odjela gđe Zlatke Mustahinić i poticaj naše knjižničarke Jelene Letunić natjecanju se priključila i naša škola sa svoje dvije natjecateljice Ilijom Letunić iz 5. razreda i mentoricom Paulinom Kisić Pendo, te Marijom Mujo iz 6. razreda i mentoricom Marijanom Šerkić Despot.  Ovim putem čestitamo učenicama i njihovim mentoricama na izvrsnom plasmanu i to:

Ilia Letunić za osvojeno drugo mjesto u kategoriji mlađeg uzrasta, i

Marija Mujo za osvojeno treće mjesto u kategoriji starijeg uzrasta.

objavio: Administrator   datum: 8. 11. 2016.