Dan ljubaznosti u PŠ Radovčići

U PŠ Radovčići obilježen je Svjetski Dan ljubaznosti. Dan ljubaznosti obilježava se diljem svijeta od 1998. godine. Učenici su zajedno sa učiteljicom pričali što za njih znači " biti ljubazan" . Svojim razmišljanjima i porukama izradili su razredni plakat. Posjetili su se na vrijednosti one četiri najljepše i glavne riječi: MOLIM, HVALA, OPROSTI i IZVOLI. Pričali su o lijepim djelima koja su do sada, do svoje 7. godine, učinili. Današnji dan dao im je priliku da razmišljaju o svojim postupcima i upute lijepe riječi onim osobama prema kojima možda nisu bili dragi i ljubazni. Zaključili su da samo jedan mali osmijeh, pozdrav, gesta nekome može uljepšati dan. Na kraju nastave pjevali su i plesali uz pjesmicu " Naše kolo veselo," a lica učenika bila su ozarena zbog komplimenata koje su si međusobno poklonili.

objavio: Administrator   datum: 14. 11. 2016.