Upis u prvi razred za šk. god. 2017./2018.

Osnovna škola Gruda

O UPISU U I. RAZRED

Mole se roditelji/skrbnici djece dorasle za upis u prvi razred za školsku godinu 2017./2018. da dođu na Roditeljski sastanak koji će se održati u srijedu, 8. veljače 2017. u 16:00 sati u Osnovnoj školi Gruda.

Potrebno je donijeti:

Kopiju osobne iskaznice djeteta ili jednog roditelja (odnosno    odgovarajuću   potvrdu o prebivalištu ili prijavljenom boravištu)
- Kopiju rodnog lista djeteta (datum izdavanja nije bitan)
- OIB djeteta (ako OIB nije upisan na rodnom listu)

Napomena:

U I. razred školske godine 2017./2018. u osnovne škole na području Dubrovačko- neretvanske županije upisat će se djeca koja imaju prebivalište, odnosno prijavljeno boravište na području Dubrovačko- neretvanske županije, odnosno na području koje pripada pojedinoj osnovnoj školi i to:

1. djeca koja do 01. travnja 2017. godine imaju navršenih šest godina života,

2. djeca koja do 31. ožujka 2017. godine nemaju navršenih šest godina života, ali  koja  do 31. prosinca 2017. godine navršavaju šest godina života ako to, na zahtjev roditelja ili skrbnika  i na prijedlog stručnog povjerenstva, odobri Ured državne uprave,

3. djeca kojima je za školsku godinu 2016./2017. rješenjem Ureda državne uprave odgođen upis u prvi razred osnovne škole.

Stručno-razvojna služba škole

objavio: Administrator   datum: 18. 1. 2017.