NATJEČAJ

Na temelju članka 107. Zakona o odgoju i obrazovanju za osnovnu i srednju školu Osnovna škola Gruda raspisuje:

za popunu sljedećih radnih mjesta

-učitelj/ica matematike – nepuno radno vrijeme, 12 sati u nastavi, na neodređeno

-učitelj/ica fizike- nepuno radno vrijeme, 8 sati u nastavi, na neodređeno

-školski/a pedagog/inja- puno radno vrijeme, na određeno

Uvjeti:

- prema Zakonu o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi („Narodne Novine“ broj 87/08, 86/09, 92/10, 105/10, 90/11, 5/12, 16/12, 86/12, 126/12, 94/13, 152/14, 07/17) i Pravilniku o stručnoj spremi i pedagoško-psihološkom obrazovanju učitelja i stručnih suradnika u osnovnom školstvu (NN: 47/96 i 56/01 ).
Uz vlastoručno potpisanu prijavu na natječaj treba priložiti: životopis, domovnicu, uvjerenje o završenoj školi i uvjerenje nadležnog suda da se protiv kandidata/tkinje ne vodi kazneni postupak ne starije od 6 mjeseci.
Kandidat/tkinja koji/a se poziva na pravo prednosti pri zapošljavanju prema posebnom zakonu, dužan/a je u prijavi za natječaj pozvati se na taj zakon i priložiti dokaz o pravu na koje se poziva te ima prednost u odnosu na ostale kandidate/tkinje samo pod jednakim uvjetima.
Nepotpune i nepravodobne prijave te prijave putem e-pošte neće se razmatrati.
Na oglašeni natječaj, temeljem članka 13. st. 2. Zakona o ravnopravnosti spolova, mogu se prijaviti osobe oba spola.
Ponude slati na adresu:

Osnovna škola Gruda, Gruda 65, 20215 Gruda

Natječaj je otvoren od 16. ožujka 2017. do 24. ožujka 2017.

objavio: Administrator   datum: 16. 3. 2017.