Učenici PŠ Pridvorje prošetali stazama Ćira

U ponedjeljak, 3. travnja u suradnji s Općinom Konavle učenici PŠ Pridvorje imali su terensku nastavu na biciklističko-pješačkoj stazi Ćiro. U pratnji učiteljica Patricije Uroš Pendo i Nikoline Zorović Kesovija i Tonija Čeovića iz Općine Konavle koji je učenike upoznao s povijesti željezničke pruge i popularnog Ćira pridvorski su učenici prošetali stazom od Mihanića do Vojskog dola. Po dolasku na "cilj" djeca su počašćena u Konobi Konavle, a nakon obavezne igre graničara dječica su kući pošla zadovoljna. Više o tome u foto-galeriji.

objavio: Administrator   datum: 5. 4. 2017.