Naši osmaši na ekskurziji

Danas, 25. travnja su naši osmaši krenuli na četverodnevnu ekskurziju u Istru-Zadar-Šibenik. U ranim jutarnjim satima su otputovali letom za Zagreb iz zračne luke u Čilipima. Po dolasku u Zagreb su nastavili vožnju autobusom prema Humu, najmanjem gradu na svijetu. Uz pratnju stručnog vodića nakon razgledavanja Huma su krenuli prema Motovunu. Posjetili su povijesnu gradsku jezgru, srednjovjekovne zidine, crkvu Sv. Stjepana te motovunske stube-najduže hrvatske stube. Zatim su krenuli prema Višnjanu i posjetili Zvjezdarnicu uz stručno vodstvo. Nastavili su put prema Jami Baredine. Tamo su vidjeli ukrasne sige, kamene skulpture i čovječju ribicu. Nakon ručka su krenuli prema Poreču te posjetili Eufrazijevu baziliku. Kroz Limski kanal su nastavili put prema Puli. Po dolasku u Pulu su se smjestili u hotel gdje ih nakon večere čeka disco animacijska zabava a zatim noćenje. Želimo im ugodan boravak i lijepo vrijeme na ekskurziji. Pogledajte fotografije s prvog dana ekskurzije ovdje.

objavio: Administrator   datum: 25. 4. 2017.