U akciji "Zaboravljena razglednica"

Naša škola se uključila u akciju "Zaboravljena razglednica" koju organizira Udruga Ljubitelji hrvatskih tradicija i prirodnih ljepota kojom se želi potaknuti djecu osnovnih škola na slanje razglednica s motivom Dubrovnika. Cilj akcije je senzibiliziranje djece na pažnju prema drugima i poticanje slanja razglednica osobama do kojih nam je stalo. Za provođenje ove akcije udruga je osigurala razglednice sa poštanskom markicom kako bi svako dijete moglo poslati svoju razglednicu. Na satu Hrvatskog jezika svi učenici naše škole su pišući razglednicu oživjeli običaj koji polako iščezava u ovo digitalno doba.  Napisane razglednice će stići ovih dana na upućene adrese. Više o akciji u foto-galeriji.

objavio: Administrator   datum: 22. 5. 2017.