Dan za zdrave zube

Uz Dan za zdrave zube koji se obilježava 25. rujna 2017.  matičnu školu je posjetila stomatologinja  gospođa Diana Vuić-Puljizević, a područne škole je posjetila stomatologinja  gospođa Nela Cvjetković Miljak. Učenicima od 1. do 4. razreda su pregledale zube i ukazale na važnost pravilne njege zuba. Zdrava prehrana, pranje nakon obroka i redovita kontrola načini su kojima djeca trebaju brinuti o svom zdravlju. Dolazak stomatologinja u školu sve nas je podsjetio na važnost redovitoga pranja zuba i na važnu ulogu koju za naše zdravlje predstavlja taj dnevni ritual osobne higijene.

objavio: Administrator   datum: 25. 9. 2017.