Obilježen Dan kruha u PŠ Pridvorje

Učenici PŠ Pridvorje su u petak, 13. listopada održali integrirani dan povodom obilježavanja Dana kruha i plodova Zemlje. Održana je likovno-literarno-glazbena radionica na zadanu temu te su učenici saznali mnoge nove zanimljivosti putem Power point prezentacije. Učenici su upriličili izložbu kruha i jesenjskih plodova te su se u dvije kategorije "Najbolja košara" i "Najbolji pekar/pekarica" izabrali najbolji darovi. Pobjednici ovogodišnjeg natjecanja su Martina Arkulin, Paula Nina Kukuljica i Matija Slomovic, ucenici 3.r. Čestitamo učenicima i zahvaljujemo roditeljima! Na kraju integriranog dana učenici su blagovali jesenske i krušne proizvode.

objavio: Administrator   datum: 15. 10. 2017.