Učenici 1. i 2. razreda u Cavtatu

Dana 2. svibnja 2018. učenici 1. i 2. razreda išli su na poludnevni izlet u Cavtat. Posjetili su Mauzolej obitelji Račić i rodnu kuću Vlaha Bukovca. Voditeljica Lucija Vuković je na zanimljiv način objasnila povijest Mauzoleja i život Vlaha Bukovca. Učenici su imali prilike vidjeti i kratki film o tome kako se treba ponašati u muzeju. Posjetili su i Općinu Konavle gdje su ih dočekali zamjenik načelnika Ivo Radonić i Toni Čeović. Na šaljiv način su animirali učenike koji su mogli na par minuta postati mali zastupnici i iznositi svoje prijedloge. Uz mnogo smijeha i zadovoljstva puni lijepih i novih iskustava pošli su svojim kućama. Zahvaljujemo svima na lijepoj dobrodošlici.

objavio: Administrator   datum: 4. 5. 2018.