Međuopćinska smotra LIDRANO 2014.

Međuopćinska smotra literarnih, dramskih i novinarskih radova – LiDraNo 2014. održana je 30. siječnja u Domu kulture Cavtat. Sudionici ove smotre bili su OŠ Gruda, OŠ Župa Dubrovačka i OŠ Cavtat koja je ujedno bila i domaćin.

U kategoriji  literarnih i novinarskih radova, pet najboljih radova odabrano je za Županijsku smotru, koja će se održati 11. veljače 2014.

rosudbeno povjerenstvo za literarni izraz predstavljali su: Dubravka Perkić, Tajana Martić i Maja Milošević. Novinarski izraz ocjenjivali su Lidija Crnčević i Ivica Puljić dok su prosudbeno povjerenstvo za dramsko-scenski izraz predstavljali Nika Burđelez, Hrvoje Sebastian i Ivica Puljić.

Za Županijsku smotru LiDraNo 2014. predloženi su slijedeći radovi naših učenika:

-   Mister  Misterij, Luka Glavić, 7.r., - literarni rad

-  Svirka i zdravica obiteljski posao, Nika Mujo, 5.r., - novinarski rad

-  Znatiželja me tjera da čitam sve, Ana Zglav, 5.r., - novinarski rad

Voditeljica: Marijana Šerkić Despot

- Školski list Tintilinić – rad novinarske grupe (školski list ide izravno na županijsku smotru)

Voditeljica: Ana Veselić

Čestitamo učenicima i mentorima, a svima puno uspjeha i radosti u radu i ubuduće!

objavio: Administrator   datum: 31. 1. 2014.