JUDO prezentacija

U sklopu ŠŠK OŠ Gruda djeluje i judo sekcija Judo Kluba Konavle. U ponedjeljak, 24. ožujka u školskoj dvorani je učenicima od 1. do 5. razreda predstavljen borilački sport judo. Članovi Judo kluba Konavle su sa trenerom Matkom Klarićem pokazali sve ljepote juda. Svi zainteresirani učenici mogu se upisati na judo koji se održava ponedjeljkom i srijedom u 18.00 sati u školskoj dvoraniPokazalo se da je judo vrlo učinkovit u prevenciji vršnjačkoga nasilja, kod usvajanja zdravih životnih navika, timskog rada, razvoja pozitivnih vrijednosti, tolerancije i samokontrole.

objavio: Administrator   datum: 25. 3. 2014.