Dan za zdrave zube

Učenici od 1. do 4. razreda OŠ Gruda i ove godine u suradnji sa stomatolozima dr. Nelom Cvjetković Miljak i dr. Dianom Vuić Puljizević obilježili su Dan za zdrave zube. Stomatologinje su pokazale učenicima kako na pravilan način održavati higijenu usne šupljine te im ukazale na važnost pravilne prehrane i redovite stomatološke kontrole. Obavile su pregled zuba svim učenicima i uputile učenike po potrebi na daljnje liječenje. Zahvaljujemo se našim stomatologinjama uz obećanje  učenika da će još bolje i kvalitetnije prati zube i bez straha posjećivati  stomatologe.

objavio: Administrator   datum: 1. 10. 2014.