DAN ŠKOLE

U petak, 5. lipnja na Svjetski dan zaštite okoliša obilježili smo Dan škole kao projektni eko dan. Dan je počeo eko akcijama i radionicama učenika, a zatim prezentacijama i izložbom njihovih radova. Svečanim prigodnim programom je prezentiran rad izvannastavnih aktivnosti – školski zbor, dramska, literarna, recitatorska i plesna skupina. Učenicima koji su se najviše istakli u svom radu ravnateljica je uručila priznanja, pohvalnice i nagrade. Potom su slijedila športska natjecanja u školskoj dvorani. Taj dan smo obilježili i obnavljanje statusa Eko škole. Već 6 godina Osnovna škola Gruda ima status Međunarodne Eko škole. Svake godine u školi se provode  eko projekti kojima se ukazuje učenicima na važnost očuvanja zdravlja, okoliša i tradicijskih vrijednosti. Više o tome u foto-galeriji.

objavio: Administrator   datum: 9. 6. 2015.