Božićna priredba

U utorak, 22. prosinca je održana školska Božićna priredba naših učenika matične škole. Kroz pjesmu, ples i igrokaze učenici su prenijeli dio božićne čarolije na nas. Srca ispunjenih toplinom i s osmijesima na licima, učenici, učitelji i roditelji ispratili su još jednu božićnu priredbu. Više o tome u fotogaleriji.

U petak 18.prosinca pred roditeljima, prijateljima i ostalim gostima  u PŠ Popovići  održana je božićna priredba. Pred ponosnim i ushićenim roditeljima učenici su izvodili recitacije o Božiću, igrokaze o Djedu Božićnjaku, a pokazali su i na koji način su napravili jasle u učionici. Više o tome ovdje.

objavio: Administrator   datum: 23. 12. 2015.