Obavijest o upisu u prvi razred OŠ Gruda u šk. god. 2016./2017.

Osnovna škola Gruda

OBAVIJEST

Mole se roditelji/skrbnici djece dorasle za upis u prvi razred za školsku godinu 2016./2017. da dođu na roditeljski sastanak koji će se održati u ponedjeljak 8. veljače 2016., u 16:00 sati, u prostorima OŠ Gruda.

Potrebno je donijeti:

-Kopiju osobne iskaznice djeteta ili jednog roditelja (odnosno odgovarajuću potvrdu o prebivalištu ili prijavljenom boravištu)
-Kopiju rodnog lista djeteta (datum izdavanja nije bitan)

Napomena:

-Djeca su dorasla za upis u prvi razred ako do 01. travnja 2016. godine navrše šest  godina.

-Za djecu koja navršavaju šest godina najkasnije do 31. prosinca 2016. godine može se podnijeti zahtijev za prijevremeni upis.

Stručno-razvojna služba škole

objavio: Administrator   datum: 27. 1. 2016.