Susret s književnikom

U petak, 20. svibnja su učenici petih razreda imali poseban sat Hrvatskog jezika na kojem su imali susret s književnikom Stijepom Mijovićem Kočanom. Književnik Stijepo Mijović Kočan se osvrnuo na svoje književno stvaralaštvo od početka do danas. Pročitao je dvije pjesme iz zbirke Prevlaka, ćaćina tamburica i ukazao na bogatstvo zavičajnog konavoskog govora i potičući tako djecu na njegovo djelovanje. Tom prilikom prisjetio se i svojih školskih dana u OŠ Gruda. Susret je završio brojnim učeničkim pitanjima i nadanjem da će se ponovo susresti s književnikom.

objavio: Administrator   datum: 23. 5. 2016.