PŠ Radovčići i PŠ Popovići obilježile Dan kruha

Dana 13. listopada učenici PŠ Radovčići posjetili su prijatelje u PŠ Popovići. Zajedno su obilježili Dan kruha i zahvalnosti za plodove zemlje Učili su kako nastaje kruh i koje vrste kruha poznaju. Opisivali su pekara i crtali košare s različitim vrstama peciva. Pjevali  su pjesmicu „ Mlin “ te salvetnom tehnikom izrađivali klip kukuruza. Najbolji trenutak ipak je bio zajednički doručak. Učenici su iza kratke, prigodne molitve blagovali slastice. Uživali su u zajedničkom razgovoru i druženju. Obradom teksta „ Majčine ruke,“ Tina Kolumbića zaključili su da kruh ima miris majke. Zahvaljujemo svim majkama i bakama na raznolikim slasticama koje su pripremilii.

objavio: Administrator   datum: 17. 10. 2017.